Harasuto zostało najlepszym łódzkim klubem podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików

To ogromny sukces, na który zapracowała nasza liczna, dwudziestoosobowa, ekipa zawodników z Harasuto - informuje prezes klubu Janusz Harast.

Na najwyższym stopniu podium stanął tym razem Piotr Biel w kategorii kumite indywidualne młodzików +54kg.
Srebrne medale wywalczyły: Natalia Tarka w kumite indywidualnym młodziczek -38kg oraz Julia Gonciarz w kumite indywidualnym młodziczek -55kg.
Trzecie miejsca przypadły Justynie Chmielewskiej w kumite indywidualnym młodziczek -55kg oraz Ignacemu Jaśniewskiemu w kategorii kumite indywidualne młodzików +54kg.
Nasi zawodnicy zdobyli także liczne punktowane miejsca: Roksana Białowąs w kata (7 miejsce), Justyna Chmielewska w kata (7 miejsce), Joanna Bartuzel w kumite (5 miejsce), Olga Kuta w kumite (5 miejsce), Patrycja Janiszewska w kumite (5 miejsce), Miłosz Pilarczyk w kumite (7 miejsce), Wojciech Smażek w kumite (5 miejsce) oraz Gabriel Zawadzki w kumite (5 miejsce).
Trenerami wspierającymi zawodników Harasuto podczas MMM byli: Maria Łopatka, Kinga Harast, Szymon Stawiarski oraz nasi juniorzy: Kacper Gąsiorek i Kuba Kujawski. Dziękujemy za pomoc oraz ogromne gratulacje dla wszystkich startujących - kończy prezes Janusz Harast.